Virgin Radio Dinle

Online Radyo Dinle - Virgin Radio Dinle
Şu anda Virgin Radio dinliyorsunuz.
Radyo yayını başlamadıysa PLAY tuşuna basınız.!!
Yabancı Radyolarından Virgin Radio Dinliyorsunuz
 • Virgin Radio
 • Online Virgin Radio Dinle

  Global olarak yayın yapan Virgin Radio, 2008 yılında yayın hayatına Capitol Radyo frekansıyla başlamıştır. Capitol Radyonun yerini alan Virgin Radio en çok dinlenen ve en çok istenen yabancı şarkıları dinleyicilerine kalite ve uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir.

  Virgin Radio Yayın Akışı

  Türkiye'de bulunan en ünlü Dj'leri bünyesinden barındıran Virgin Radio bir İngiliz radyo kanalıdır. Bay J ve Geveze diye bilenen Türkiye'nin en çok tercih edilen radyo programcıları burada program yapmaktadırlar. İsim değişikliğinden sonra daha popüler bir radyo haline olan Radio Virgin birbirinden hit Türkçe şarkılarıda yabancı şarkıların yanından sunmuştur.

  Virgin Radio Müzik Tarzı

  Dinleyicilerine Türk şarkılarında pop şarkılarına ağırlık vererek yayın yapan radyo kanalı nostaljik pop şarkılarını da dinleyenlerine adeta müzik şöleni vermektedir. Müzikle zamanda yolculuk yaptıran bu radyo sayesinde keyifli ve kaliteli zaman geçirebilirip bazen kendinizi 80'lerde bazen 90'larda bulabilirsiniz. Ülkemizde her yaştan ve her tarzdan dinleyiciye hitap eden radyo kanalı oldukça popüler olmakla beraber geniş bir kitleye sahiptir.

  Virgin Radio Frekansları

  İstanbul'un sevilen radyoları arasında bulunan Virgin Radio'nun yayın frekansı 106.2 olup karasal yayın hizmetide vermektedir. Bununla beraber radyoyu online olarak dinlemek için sitemizde bulunan arama motoruna Virgin Radio yazmanız yeterli olacaktır.

  İSTANBUL 106.2
  ANKARA 93.8
  İZMİR 103.1
  ADANA 102.7
  ANTALYA 98.0
  BURSA 91.5
  Virgin Radio İletişim ve Sosyal Medya

  Mail Facebook Twitter İnstagram