Slow Time Dinle

Online Radyo Dinle - Slow Time Dinle
Şu anda Slow Time dinliyorsunuz.
Radyo yayını başlamadıysa PLAY tuşuna basınız.!!
Slow Radyolarından Slow Time Dinliyorsunuz
 • Slow Time
 • Slow Time Radyo Hakkında Bilgi

  Slow müzik tarzı ile yayın yapan Slow Time Radyo 2005 senesinde kurulmuş olup Saran Holding'e bağlı bir kuruluştur. 91.2 İstanbul frekansından yayın yapmakta olup ülkemizin pek çok yerinde farklı frekanslardan hizmet vermektedir. Slow Time Radyo "kalbin sesini dinle" yada "kalbinin sesi" söylemleriyle kalplerde yer edinmiştir. Yayın hayatında yeniliklere giden radyo 2014 yılında sloganının "hayatın tadını çıkarmak için tempoyu düşürme zamanı" olarak değiştirmiştir. Radyo Slow Time ismin hakkını verecek şekilde kesintisiz slow müzikler çalmaktadır.

  Slow Time Radyo'da Neler Var

  Ülkemizde Slow tarzda yayın yapan radyolar arasında yerini almış olan Radyo Slow Time dinle aşk şarkıları, duygusal şarkılarla kendinizi iç dünyanızda yolculuğa götürür. Gençler tarafından çok fazla tercih edilmesi nedeniyle Slow Time sosyal medya ağlarında güçlü bir kitleye sahiptir. Berna Kaytaz, Kerem Öztürk, Şehnaz Aygül gibi isimlerin program yaptığı radyoda dinleyiciler proğramlara sürekli katılım göstererek çokca dinlenmesini sağlamaktadırlar. Yayın hayatına başladığı ilk yıllarda Radyo Time olarak bilenen radyo Türkçe pop müzik yayınları yapmaktaydı. Yönetim kurulunda alınan yeni kararla Saran Grup altında hizmet vermeye başladı ve kimlik değiştirerek popülaritesini daha da arttırmayı başardı. Kimlik değişikliğinden sonra yayın politikasını da değiştiren Radyo Slow Time Türkçe pop müzik yerine slow müzikler çalmaya başlamıştır.

  Slow Time Radyo Yayın Akışı

  Slow müzik tarzında hazırlanan yayın akışı sayesinde dinleyiciler kesinlikle sıkılmamaktadır. Kalitesinden dijital sese sahip olan radyo en iyi hizmeti vermek için son teknoloji cihazlar tercih etmektedir. Haberler, albümler, etkinlikler yayın akışı hakkında bilgi sahibi olmak için sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat Slow Time dinleyebilirsiniz.

  Slow Time Frekans Bilgileri

  Türkiye genelinden yayın yapmakta olan Radyo Slow Time Saran Grup bünyesinde bulunan Radyo Müzik ve Radyo Spor ile de birlikte çalışmaktadır.

  Ankara 89.0
  İstanbul 91.2
  İzmir 107.0
  Adana 108.0
  Antalya 104.2
  Antalya 92.3
  Alanya 92.3
  Balıkesir 94.0
  Bandırma 94.0
  Bursa 107.5
  İçel 107.6
  Kayseri 92.3
  Kocaeli 88.1
  Konya 88.5
  Kütahya 101.0
  Malatya 94.1
  Muğla 91.2
  Osmaniye 91.4
  Samsun 101.7
  Tekirdağ 88.6
  ŞanlıUrfa 102.0
  Zonguldak 94.7
  Slow Time İletişim ve Sosyal Medya

  Mail Facebook Twitter İnstagram