Pal Doğa Dinle

Online Radyo Dinle - Pal Doğa Dinle
Şu anda Pal Doğa dinliyorsunuz.
Radyo yayını başlamadıysa PLAY tuşuna basınız.!!
Türkü Radyolarından Pal Doğa Dinliyorsunuz
 • Pal Doğa
 • Pal Doğa Hakkında Bilgi

  Bir türkü radyosu olarak bilinen Pal Doğa aynı zamanda Radyo Doğa ismi ile anılır. Türkülerin nabzı burada atıyor. Türkiye'nin doğusundan batısına kuzeyinden güneyine sentezlenmiş Türkülerin hepsini içinde barındıyor. “Türkülerin Hayat Bulduğu Radyo” sloganı ile yayın hayatına devam eden Radyo Pal doğa 7 gün 24 saat müzik hizmeti vermektedir.

  Pal Doğa Frekansları

  İstanbul merkezli olan Radyo Pal Doğa 104.8 frekansında ulusal yayın yapan özel bir radyodur. Ankara'da 100.9 bandında yer alan radyonun yayın merkezide buradadır. Pal Doğa frekansı 2016 yılında yayın hayatına Çam Grup Medya altında başlamıştır. 7'den 70'e herkesin ilgisini çekerek kısa sürede en çok dinlenen Türkü radyosu olmuştur.

  Pal Doğa Sloganı Nedir

  Aşık ve ozanların eski ve yeni türkülerini aynı zamanda türkülerinin hikayelerini dinleyicilerine aktarmaktadır. "Türküler doğada gelir dile.", “"Doğaya bak tüm türkülerin öykülerini bulacaksın.", "Hayat her yönüyle Pal Doğa’da", "Anadolun’un sesi Türkiye’nin adresi" sloganlarıyla Pal Doğa yayın hayatına yön vermektedir. Kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeyen Radyo Doğa kalite programcıları ile dinleyenlere türkü ziyafeti veriyor.

  Pal Doğa'da Neler Var

  Halk ozanlarımızın belli ezgiler katarak ortaya çıkardığı müzik türüne türkü denir. Türk'e ait olan anlamına gelen Türkü aynı zamanda Türk'e özgü anlamanı taşımaktadır. Türkülerimizin belli bir tarzı belli bir şekli yoktur. Halk şairinin herhangi bir eseri ezgilerle okunduğunda Türkü oluşur. Ezgi yada melodisine dikkat ederek bir eserin Türkü olup olmadığını anlayabiliriz. Türkünün ortaya çıkmasının üzerinden çokca zaman geçtiği için birçoğunun ozanı hatırlanamadığından bu eserler anonim hale gelmişlerdir. Pal Doğa ile halkın içten türküsü olan eserlerimizi kesintisiz ulaşabilirsiniz.

  Pal Doğa İletişim ve Sosyal Medya

  Mail Facebook Twitter İnstagram