Radyo D Dinle

Online Radyo Dinle - Radyo D Dinle
Şu anda Radyo D dinliyorsunuz.
Radyo yayını başlamadıysa PLAY tuşuna basınız.!!
Pop Radyolarından Radyo D Dinliyorsunuz
 • Radyo D
 • Radyo D Hakkında Bilgi

  Ülkemizde ulusal anlamda yayın yapan radyo kanallarından biri olan Radyo D dinle İstanbul 104.0 frekansı üzerinden yayın yapmakta olup Türkiye'de ulusal yayıncılık lisansını alan ilk özel radyolardan birisidir. Ülkemizde 33 şehirde FM üzerinden yayın yapan Radyo D'ye karasal yayın ve internet üzerinden tüm Türkiye'de ve Avrupa'da dinlenebilmektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek modern bir anlayışı sahip olan radyo popüler müzikleri tecrübeli DJ'ler ile dinleyicilerin beğenisine sunmaktadır. 2005 yılında yeni bir yapılanmaya giden radyo yayın politikalarını güncellemiştir. Popüler şarkıların ve programcılarının yanı sıra haber yayınlarıyla da dikkat çekmekte olan radyo her saat başı dinleyicilerini güncel haberlerle gündemden haberdar etmektedir. Tüm yaş gruplarına ve her kesime hitap eden müzik ve yayın akışıyla en çok dinlenilen radyolar arasında yer almaktadır.

  Online Radyo D Dinle

  Geniş dinleyici kitlesine sahip olan Radyo D'yi sivil toplum kuruluşlarıda seslerini duyurmak için kullanmaktadır. Organizatörler ve medya kuruluşları da reklam, konser, tiyatro, seminer ve fuar gibi her türlü etkinlik için Radyo D ile ortak çalışma içerisine girmektedir. Bu da Radyo D'nin dinleyicileri üzerindeki etkisini göstermektedir. 9 Eylük 1994 tarihinde İstanbul'da 104.0 Fm bandında kurulan radyo istasyonu Doğan Medya Grubu bünyesinden yer almaktadır. 2005 senesinde yayın politikası değişikliğine giden Radyo D Türkçe pop kategorisinde şarkılar sunarak dinleyenlerine müzik ziyafeti sunmayı hedeflemektedir. Radyo alanında Türkiye'nin en köklü ve en eskileri arasında yer almakta olup İstanbul'da 104.0 bandında yayın yapmaktadır. Ülkemizin bir çok şehrinde farklı frekanslarla yayın yapan radyoyu ayrıca karasal yayın ve internet üzerinden dilediğiniz her yerden dinleyebilirsiniz.

  Türkçe Pop Müzik Radyo D'de

  Türkçe pop müzik dinlemek istiyorsanız harika hareketli şarkılar dinleyebilerek keyifli vakit geçirmenin yanı sıra sunduğu haberlerle de gündemden haberdar olabileceksiniz. Radyo D'yi diğer radyolardan ayıran en önemli özelliklerinden birisi de pop müzik dinlerken haberlerden ve gündemden uzak kalmamanızdır. Bir yandan müzik ziyafeti vererek bir yandan da yer saat başı verilen gündem, ekonomi, spor ve son dakika haberleriyle gündemi yakalayabilirsiniz. Ayrıca canlı yayın akışlarında yer alan en çok tercih edilen radyo programcıları tarafından yapılan kaliteli programlara bağlanarak sizde duygu, düşünce ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

  Radyo D Frekansları

  Birbirinden kaliteli Dj'ler ve deneyimli radyo programcılar sayesinde dinleyenlerini radyoya bağlayan radyo D en çok tercih edilen programcıları bünyesinde barındırmaktadır. Bir Zamanlar Hakan, Sarı Şeker Sema, Yağmur ve Şeyma Şener, Sunny, Fatih Uslu ile Kaçış, Polat Labar, Esen Kayar gibi programcılar kendilerine has programlar yapmakta olup sizde bu programlara katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca her gün saat 19.00'da Kanal D Ana Haberi Radyo D üzerinden bulunduğunuz yerden kolayca ve hızlıca dinleyebilirsiniz. Dinleyenlerini menmun etmekte çok başarılı olan Radyo D'nin bunu başarmasındaki en önemli nedenlerinden birisi de pop müzik anlamında tüm dinleyenlerine hitap etmesidir. Buda yıllardır süren başarının tesadüf olmadığını göstermektedir. Türkçe pop müzik dinlemek istiyorsanız Radyo D tam size göredir.

  İstanbul 104.0
  İzmir 104.0
  Ankara 104.0
  Adana 104.4
  Antalya 104.0
  Alanya 103.8
  Balıkesir 104.0
  Bodrum 88.3
  Bursa 104.0
  Çeşme 103.9
  Çorlu 104.0
  Denizli 88.3
  İstanbul 104.0
  Diyarbakır 104.0
  Edirne 104.0
  Erzurum 104.0
  Eskişehir 104.0
  Gaziantep 104.0
  Kayseri 96.0
  Kemer 104.0
  Kocaeli 104.0
  Konya 104.0
  Kuşadası 104.1
  Kütahya 104.0
  Malatya 104.0
  Marmaris 104.0
  Mersin 104.0
  Osmaniye 104.0
  Samsun 104.4
  Tekirdağ 104.8
  Trabzon 104.0
  Yalova 104.0
  Zonguldak 100.4
  Radyo D İletişim ve Sosyal Medya

  Mail Facebook Twitter İnstagram