CNN Türk Dinle

Online Radyo Dinle - CNN Türk Dinle
Şu anda CNN Türk dinliyorsunuz.
Radyo yayını başlamadıysa PLAY tuşuna basınız.!!
Haber Radyolarından CNN Türk Dinliyorsunuz
 • CNN Türk
 • CNN Türk Radyo Dinle

  Türkiye ve Dünya'dan son dakika gelişmelerini, ekonomi ve iş dünyasından haberleri, yurtiçi ve yurtdışından spor alanındaki gelişmeleri "ilk bilen siz olun" sloganıyla takipçilerine an ve an aktaran radyo kanalını 7 gün 24 saat boyunca hiçbir kesinti olmadan dinleyerek gündemden haberdar olabilirsiniz. Haber Radyosu alanında Türkiye'nin önde gelen radyolarından olan CNN Türk dinle İstanbul'da 92.5 frekansından yayın yapmakta olup aynı zamanda İstanbul dışında internet üzerinden ve karasal yayın üzerinden dinlenmektedir. Uydu radyo yayını Türksat 4A 12034 V 27500 5/6 DSmart 507.kanal

  CNN Türk Radyo Hakkında Bilgi

  CNN Türk Radyo frekansı ise 2001 Kasımında aktif hale gelerek radyo yayın hayatına başlamıştır. Radyonom radyo kanalları arasında bulunan CNN Türk Radyo tarafsız ve güvenilir haber politikasını izlemekte olup doğru habere hızlıca ulaşmanızı sağlamaktadır. Haberlerin dışında özel ilgi alanlarına yönelik programları da takip edebilirsiniz. Ayrıca karışık yerli ve yabancı müziklerin de yer aldığı radyoda ülkemizden ve dünya gündeminden haberlerler hızlı ve kolayca erişebilirsiniz. Yayıncılık anlayışına gelecek olursak son dakika haberlerini hızlıca dinleyicilerine sunmak olan CNN Türk radyo böylece büyük bir ihtiyacı gidermiş oluyor ki buda aynı zamanda amacını da açıklamış oluyor.

  CNN Türk Radyo Nasıl Dinlenir

  Dünyadan ve Türkiye'den güncel ve son dakika haberlerine kolayca erişebileceğiniz radyoya evde, işyerinde, okulda, yolda istediğiniz heryerde dinleyebilirek gündemden haberdar olabilirsiniz. CNN Türk Radyo günün her anında haber yayınlamakta olup alanında çok değerli ve deneyimli ustalarla yayınlarına en sade ve anlaşılır şekilde dinleyicisine sunarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. CNN Türk aynı zamanda web sitesi aracılığıyla da yayın yapmakta olup internet haberciliğinde öncülerindendir ve farklı mecralarda da yer almaktadır. Örneğin karasal yayın üzerinden TV kanalı olan CNN Türk Haber yayın yapmaktadır. İstanbul'da 92.5 frekansı üzerinden yayın yapan radyoya hızlı ve kolayca erişmek için sitemizi kullanabilirsiniz.

  CNN Türk Radyo Frekans

  Yayın akışı haber olan ve ilk amacı sizlere son dakika gelişmelerini aktarmak olan CNN Türk Radyo Doğan Medya Grubu çatısı altında yer almaktadır. Türkiye'nin lider haber kanallarından biri olan CNN Türk en doğru haberi en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir. Bizde bu noktada devreye girerek spor, siyaset, moda, gündem, ekonomi yayınlarını yapan radyo ile sizi buluşturuyoruz. Sizde anında haberdar olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemize girerek CNN Türk radyo sayfasına giderek radyoyu dinlemeye başlayabilirsiniz.

  İSTANBUL 92.50
  ANKARA 107.6
  ESKİŞEHİR 93.0
  KAYSERİ 106.3
  KONYA 100.4
  NEVŞEHİR 106.5
  SİVAS 106.3
  BURSA 100.9
  İZMİR 93.00
  KIRŞEHİR 106.3
  KIRIKKALE 106.6
  YOZGAT 106.0
  ANTALYA 92.50
  ADANA 102.2
  GAZİANTEP 101.5
  CNN Türk İletişim ve Sosyal Medya

  Mail Facebook Twitter İnstagram